PAR MUMS

PAR MUMS„Watchzone.lv“ – tas ir jauns un spēcīgs starptautisks pulksteņu uzņēmums, kas piedāvā e-komercijas pakalpojumus ne tikai Lietuvā, bet arī Eiropā. „Watchzone“ piedāvā iegādāties ne tikai pasaules tirgū jau nostiprinājušos zināmos pulksteņu preču zīmolus tādus kā Daniel Wellington, Cluse, David Lenox, Diesel, Emporio Armani un Michael Kors, bet arī tādus kā Argonau, JP Gatsby, David Lenox, Vendetta un Zemge, kas savu ceļu tirgus iekarošanā sākuši salīdzinoši nesen, taču jau paguvuši pierādīt sevi ar savu kvalitāti. „Watchzone“ mērķis ir nodrošināt klientus ar plašu, viņu gaumei atbilstošu, kvalitatīvu pulksteņu sortimentu kā arī pielāgoties jaunākajām modes tendencēm pulksteņu modes pasaulē. „Watchzone“ piedāvājumā ir tikai pārbaudītas un kvalitatīvas preces. Šinī internetveikalā atradīsiet ne tikai vīriešu un sieviešu, bet arī sportam piemērotus pulksteņus.


„Watchzone“ radās no vēlmes kontrolēt laiku un būt tā saimniekiem, kā arī no mīlestības pulksteņiem, tādēļ mūsu internetveikalos atdodieties fantāzijai kā arī ļaujiet sev izvēlēties jūsu dzīves filosofijai atbilstošāko pulksteni. Ja meklējat pārbaudītus un slavenus zīmolus, jūsu vēlmēm lieliski atbildīs Cluse, Diesel, David Lenox pulksteņi, kuri radīti gan vīriešiem, gan sievietēm un kurus raksturo to minimālisms un izsmalcināta vienkāršība. Bet, ja meklējat ko ekskluzīvāku un neparastāku kā arī greznāku, jums noteikti patiks Emporio Armani un Michael Kors pulksteņi.Tiem, kas meklē ko jaunu, patiks Argonau, JP Gatsby un Vendetta kvalitatīvie pulksteņi, kuri atspoguļo dzīves moto: Argonau – drosmi un varonību, JP Gatsby – iedvesmu zvaigznēm. Tāpat arī patiks kvalitatīvie David Lenox, Vendetta un Zemge pulksteņi, kas radīti jauniem, aizraujošiem cilvēkiem, kuri zin, ko vēlas no dzīves un pēc tā tiecas.

„Watchzone“ – tās ir jūsu pulksteņu mājas, kurās ikviens atradīs to, kas atbilst tā cerībām, dzīves saukļiem, ekskluzivitātes un kvalitātes atradumi par pieejamām cenām.