NOTEIKUMI


NOTEIKUMI


Identifikācijas dati:


UAB Logistika ir Investicijos, Kleboniškio g. 18-2, LT-44104 Kaunas, uzņēmuma kods: 304484637, nodokļu maksātāja identifikācijas numurs: LT100010794010.


1. Līguma noslēgšana un preču piegāde


1.1. www.watchzone.lv sastāda līgumus/rēķinus tikai lietuviešu valodā. Līgumslēdzējs ir UAB Logistika ir Investicijos, Kleboniškio g. 18-2, LT-44104 Kaunas, uzņēmuma kods: 304484637, nodokļu maksātāja identifikācijas numurs: LT100010794010.


1.2.Piespiežot pogu „nodot pasūtījumu“, jūs veicat pasūtījumu. Mēs to apstiprinām ar elektroniskā pasta starpniecību uzreiz pēc tam, kad saņemam signālu par jūsu pasūtījuma veikšanu. Obligāti pēc pasūtījuma apstiprinājuma saņemšanas notiek līguma noslēgšana. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pasūtītās preces tiks izsūtītas tikai tad, kad tiks veikta gan preces vērtības, gan sūtīšanas izdevumu apmaksa, izņemot gadījumus, kad mēs paši apmaksājam sūtīšanas izdevumus.


1.3. Preces tiek piegādātas tikai Polijas teritorijas robežās. Piegādes laiks ir norādīts darba dienās, tās ir visas dienas no pirmdienas līdz piektdienai ieskaitot, izņemot valsts svētku dienas (ne darba dienas).


2.     Sūtīšanas cenas un izdevumi


2.1.Cenas tiek norādītas pasūtījuma veikšanas laikā. Norādītās cenas ir galējās, tas nozīmē, ka tajās jau ir iekļauts PVN maksājums. Kamēr nebūs samaksāta pilna pārdošanas cena, prece paliks mūsu noliktavā.


2.2.Piegādes izdevumus sedz pircējs.


I.        Klienta, fiziskas personas, datu sniegšana ir brīvprātīga, taču obligāta reģistrācijas un pārdošanas līguma slēgšanas brīdī:


a)   vārds, uzvārds; b) e-pasta adrese; c) dzīvesvietas adrese; d) piegādes adrese, ja tā atšķiras no dzīvesvietas adreses; e) telefona numurs; f) nodokļu maksātāja identifikācijas numurs juridiskām personām.


II.      Klientam ir tiesības pārbaudīt savu datu pareizību un tos labot, izmantojot internetveikala IT sistēmas funkcionalitāti, izņemt savus datus, ja tie tika iegūti, pārkāpjot noteikumus, vai arī tie vairs nav vajadzīgi tam mērķim, kura dēļ tie tika savākti, kā arī iebilst pret datu apstrādi saskaņā ar tiesību aktiem.


III.    Pievērsiet uzmanību tam, ka:


-         Personas datu administrators ir UAB Logistika ir Investicijos, Kleboniškio g. 18-2, LT-44104 Kaunas, uzņēmuma kods: 304484637, nodokļu maksātāja identifikācijas numurs: LT100010794010.


-         Jūsu personas dati līgumā tiks izmantoti saskaņā ar 2016. gada 27. aprīļa Vispārējo datu aizsardzības regulu.


-         Jūsu datu saņēmēji būs tikai subjekti, kas ir pilnvaroti saņemt personas datus saskaņā ar datu pārsūtīšanas līgumiem un tiesību normām;


-         Personas datu iesniegšana ir brīvprātīga, taču atteikšanās iesniegt datus var būt par iemeslu atteikumam noslēgt sadarbības līgumu.


-         Jums ir tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei.


-         Jums ir tiesības pieprasīt no administratora piekļuvi personas datiem, labot, dzēst vai ierobežot datu apstrādi, nepiekrist datu apstrādei, to pārsūtīšanai un jebkurā laikā varat atsaukt jūsu piekrišanu darbībām ar jūsu personas datiem.


-         Jūsu personas dati tiks glabāti pasūtījuma/līguma darbības laikā likumā noteiktajā kārtībā.


3.     Klients apstiprina, ka viņš tika informēts no pārdevēja puses par datu savākšanu un apstrādi un viņam ir tiesības apskatīt savus datus sistēmā, tos labot, iebilst pret datu apstrādi kā arī pieprasīt datu apstrādes pārtraukšanu.


4.     Maksājumi


Iespējamie maksājuma veidi: skaidra nauda, internets (Paysera). Katra pasūtījuma laikā paturam tiesības piedāvāt vienu vai otru maksājuma veidu. Atcerieties, ka pieņemam maksājumus tikai no banku kontiem, kuri atrodas Eiropas Savienībā (ES). Jūs uzņematies visus ar naudas pārskaitījumu  saistītos izdevumus. Ja par preci norēķināsaties ar kredītkarti, visticamāk, ka nauda tiks noskaitīta tikai tad, kad būsim izsūtījuši jums jūsu pasūtīto preci.


5.     Tiesības pārtraukt WATCHZONE preču pirkuma līgumu


Ja iegādājaties preces no „Watchzone“ veikala, jums ir likumā noteiktas tiesības atteikties no pirkuma līguma 14 dienu laikā, nenorādot līguma pārtraukšanas iemeslus. Līguma pārtraukšanas termiņš tiek skaitīts no tā datuma, kad jūs vai trešā puse, kuru norādījāt, un kura nav pārvadātājs, saņemat preces. Vēloties izmantot savas tiesības atteikties no līguma, obligāti paziņojiet par to uzņēmumam:


Kleboniškio g. 18-2, LT-44104 Kaunas


UAB Logistika ir Investicijos


6.     Tiesības atdot preces 100 dienu laika no pirkuma saņemšanas datuma


Ja vēlaties pārtraukt šo līgumu, tad aizpildiet šo veidlapu un nosūtiet uz adresi:


e-pasts: info@watchzone.lv


UAB Logistika ir Investicijos                        
Kleboniškio g. 18-2
LT-44104, Kaunas
Lietuva


6.1. Papildus likumā noteiktajām tiesībām izbeigt līgumu mēs piedāvājam jums tiesības brīvprātīgi atgriezt preci 100 dienu laikā no saņemšanas dienas.


6.2. Vēloties veikt atgriešanu, pietiek ar to, ka aizsūtīsat preci atpakaļ 100 dienu laikā no pirkuma saņemšanas datuma. Taču atgriešanas tiesību izmantošanas noteikums ir šāds: atdotajai precei jābūt bez lietojuma pazīmēm, pilnībā nokomplektētai, nezaudējušai savu sākotnējo izskatu, kā arī jābūt saglabātam tās oriģinālajam iepakojumam. Līdz atteikuma tiesību derīguma termiņa beigām darbojas arī ar likumu noteiktas tiesības, kuras saistītas ar tiesībām atdot preci atpakaļ 100 dienu laikā no preces saņemšanas dienas. Tiesības atdot preces atpakaļ nekādā veidā neierobežo tiesības pārtraukt līgumu un atdot atpakaļ pārējās preces.


7.     Maksājuma atmaksa


8.     Civiltiesiskā atbildība par produkta defektiem


Naudas summas atmaksa pilnā apmērā tiks veika uz jūsu bankas kontu, kuru izmantojāt pirkuma veikšanai. Ja pirkums tika veikts ar bankas pārskaitījumu uz bankas kontu, tad atmaksa tiks veikta uz bankas kontu, no kura tika veikts pārskaitījums.


9.     Sūdzības


Mēs uzņemamies piegādāt jums preces bez defektiem. Ja watchzone.lt pasūtītā prece ir bojāta, uzņemamies likumā noteikto atbildību pēc  1964.gada 23.aprīļa akta 556 – Civilkodekss (2016.gada grozījums NR380).


9.1. Jebkādas sūdzības par mūsu veikalā nopirktajām precēm, kā arī par pasūtījuma norisi vajadzētu sūtīt uz e-pastu: info@watchzone.lv


9.2. Jūsu sūdzība tiks izskatīta 14 dienu laikā no paziņojuma saņemšanas dienas. Par visiem iespējamajiem defektiem tiksiet informēti nekavējoties. Paziņojumā jums tiks nosūtīta informācija par to, kā aizpildīt sūdzības veidlapu.


9.3. Veršam uzmanību uz to, ka sūdzība nedarbosies šajos preces problēmu gadījumos:


-       dabīgs nolietojums;


-       mehāniskie bojājumi, kuri radās jūsu lietošanas ietekmē, tāpat arī bojājumi, kurus izraisījusi nepareiza apkope;


-       kaitējums nepareizas lietošanas dēļ.


10.  Klientu apkalpošana


Ja jums ir kādi papildus jautājumi, apmeklējiet sadaļu „Kontakti“, kuru atradīsiet mūsu internetveikala mājaslapā vai arī sazinieties ar mums pa telefonu: 37064748618 (8:00 – 16:00), e-pastu: info@watchzone.lv.


11.  Cita informācija


Jūs varat arhivēt pasūtījuma informāciju, lejupielādējot noteikumus un saglabājot pasūtījuma kopsavilkuma informāciju pasūtījuma pēdējā lapā, izmantojot pogu "Saglabāt kā" savā tīmekļa pārlūkprogrammā. Tāpat varat arī gaidīt pasūtījuma apstiprinājumu, ko mēs nosūtīsim jums uz jūsu norādīto e-pasta adresi.